fbpx
Jak to działa? Pozwól nam nieco przybliżyć cały proces rozdzielając go na odpowiednie etapy.
Umowa szyta na miarę Zacznijmy od początku! Wznosimy usługi fulfilmentu na wyższy poziom, ponieważ posiadamy bezkonkurencyjne kryteria wyceny, które pozwalają odpowiednio ograniczyć koszty dotychczasowych działań logistyczno-magazynowych. Do każdego biznesu podchodzimy indywidualnie i zawsze przedstawiamy ofertę skrojoną na miarę Twoich możliwości. Skorzystaj z naszego formularza wyceny TUTAJ i sprawdź jak możesz zoptymalizować koszty.
Przyjmowanie towaru Czas zapełnić magazyn! Gdy tylko ustalimy warunki współpracy czas dostarczyć towar do naszego magazynu po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. Zgodnie z przekazaną informacją na temat zawartości sprawdzimy dokładnie produkty i rozlpanujemy ich odpowiednie rozmieszczenie. Od tego momentu możesz kontrolować realne stany magazynowe wspólnie dobraną metodą.
Integracja systemowa Żeby wszystkim żyło się lepiej! Każde zamówienie, które pojawia się w Twoim systemie może również pojawić się automatycznie u nas. Posiadamy możliwość integracji z najpopularniejszymi systemami e-commerce takimi jak: Magento, PrestaShop, Shoper, Shoplo, WooCommerce, Allegro, eBay oraz oraz wiele innych. Posiadasz swój własny system? Świetnie, na taką integracje również jesteśmy przygotowani. Nawet jeśli preferujesz tabelki i wprowadzanie zamówień ręcznie - nie wykluczamy takich rozwiązań, jesteśmy elastyczni! Podczas ustalania warunków umowy wspólnie wybierzemy najlepszy sposób integracji i automatyzacji naszej współpracy.
Realizacja zamówienia Rach ciach i spakowane! Gdy tylko otrzymamy w systemie komunikat o finalizacji zamówienia od razu trafia ono do systemu naszego magazynu. Teraz zaczyna się proces komplementacji zamówionych produktów wraz z dodaniem odpowiednich materiałów reklamowych zgodnie z identyfikacją Twojego biznesu - Wszystko to co dotyczy pakowania omówimy szczegółowo na etapie ofertowania. Podczas całego procesu realizacji zamówienia dbamy, aby każdy etap był wykonany z należytą dokładnością a towary przeszły analizę jakościowo-ilościową.
Wysyłka zamówienia Każdemu zależy na czasie! Ty sprzedajesz, my wysyłamy! Czas odetchnąć od wysyłki, o wszystko zadbamy - posiadamy najlepsze ceny wśród topowych firm kurierskich. Dodatkowo na każdym etapie możesz sprawdzić status zamówienia - począwszy od zakupu, aż do otrzymania towaru przez Twojego klienta. Ponadto, aby skrócić czas realizacji zamówień posiadamy możliwość wysyłki towarów nawet tego samego dnia.
Rozliczenie płatności Koniec wysokich kosztów stałych! Płatność za nasze usługi odbywa się na koniec miesiąca po wystawieniu faktury zbiorczej. Rozliczenie zawiera zbiór działań logistyczno-magazynowych wykonanych przez nas w ostatnim miesiącu. Ceny poszczególnych usług są oparte o dedytkowaną ofertę, skrojoną na miarę Twojego biznesu.
Czas podjąć właściwą dezycję Sprawdź jak ułoży się nam współpraca!