fbpx
Nasze usługi Jesteśmy firmą fulfilmentową, zapewniającą elastyczne usługi logistyczno-magazynowe dla małych i średnich sklepów na terenie całego kraju, które mają na celu optymalizację kosztów oraz zwiększanie zysków.
Przyjmowanie dostaw A sprzedaż trwa w najlepsze! Mając na celu utrzymanie ciągłości w Twojej sprzedaży przyjmujemy ciągłe dostawy na nasz magazyn. Każda dostawa odbywa się zgodnie z Twoimi wytycznymi, wszystkie towary przechodzą odpowiednią kontrolę pod kątem jakościowym i ilościowym. Jeśli tylko zechcesz, możemy również porównać produkt z opisem lub jego zdjęciem. Następnie generujemy raport z przyjętej dostawy, a jeśli pojawią się nieścisłości to sporządzamy odpowiednią dokumentację fotograficzną z rozładunku.
Magazynowanie Płacisz tylko za zajęte miejsce! Skalowalne koszta za magazyn to nasza mocna strona, dzięki której możemy sobie pozwolić na konkurencyjne warunki cenowe. Podczas outsourcingu usług logistycznych odcinasz swój biznes od balastu zbędnych kosztów za media, sprzęt, pracowników czy wynajem niezagospodarownych przestrzeni magazynowych. W Sendago prowadzimy stały monitoring stanów magazynowych, gdy Twoja sprzedaż rośnie, my adekwatnie zwiększamy powierzchnię magazynową, a wszystko to by tworzymać kroku Twojej firmie.
Pakowanie Ozdobne opakowanie i ekologiczne wypełnienie? Niema problemu! Pakowanie towarów składa się na szereg procesów obejmujących odpowiednią komplementacjce zamówienia wraz z odpowiednim dodaniem wypełniaczy, aż do przekazania towarów firmie kurierskiej. Podczas całego procesu dbamy, aby każdy etap był wykonany z należytą dokładnością, a towary przeszły analizę jakościowo-ilościową. Jesteśmy elastyczni, podejmiemy się spakowania nawet najtrudniejszych produktów wraz z ich uprzednim składaniem. Wszystko by dopiąć na ostatni guzik założenia Twojego binezu oraz klinetów.
Wysyłka Obniż koszty dostawy! Dostarczanie towarów do Twoich klientów rozpoczyna się od przedstawienia elastyczengo rozwiązania, które usprawnii kwestie dystrybujcji. Świadczymy usługi wysłki na terenie całej Polski, Europy jak i Świata. Posiadamy w portfolio czołowe firmy kurierskie, paczkomaty oraz punkty odbioru, z którymi mamy bezkonkurencyjne ceny.
Obsługa zwrotów Kolejny proces z głowy! Zadbamy o to, aby zwroty i reklamacje nie były już takie straszne. Mamy możliwość dołączenia dedykowanego formularza zwrotu, który otrzyma Twój klient, a Tobie przekażemy najważniejsze informację, którę ułatwią całą procedurę. Zawsze dokładnie weryfikujemy każdy zwrot i odpowiednio dokumentujemy jego faktyczny stan.
Usługi dodatkowe
Outsourcing procesów produkcyjnych Outsourcing procesów produkcyjnych daje możliwość odciążenia biznesu z procesu produkcyjnego przekazując go w ręce zewnętrznych specjalistów. Jest to najlepsze rozwiązanie podczas zmiennej ilości generowanych zamówień. Dzięki wyodrębnieniu dotychczasowych procesów pozwalamy zoptymalizować koszty oraz przyspieszyć czas realizacji wysyłki gotowych produktów.

Co dokładnie oferujemy?
  • Montaż produktów z dostarczanych elementów składowych
  • Odpowiednich specjalistów liniowych i nadzorczych
  • Własne narzędzia i środowisko produkcyjne
  • Pełną odpowiedzialność za jakość produktu końcowego
Świadczymy rozmaite rozwiązania produkcyjne, elastycznie dostosowujemy spersonalizowane oferty pod wymagania i potrzeby naszych kontrahentów. Napisz do nas, a odezwiemy się z propozycją współpracy na miarę.
Czas podjąć właściwą dezycję Sprawdź jak ułoży się nam współpraca!